CHŁOPCY
110 m ppł.
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
|
12
10
8
7
6
|
Paweł Markuszewski
Mieszko Grzelak
Michał Woźny
Kamil Mazurek
Mariusz Turek
|
PG 5
PG 2
PG 8
PG 8
PG 1
|
19,2
19,7
20,6
20,8
20,9
|
300 m ppł.
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
|
12
10
8
7
6
5
4
|
Michał Grygiel
Mateusz Żymańczyk
Kamil Mazurek
Paweł Markuszewski
Michał Woźny
Mieszko Grzelak
Mariusz Turek
|
PG 5
PG 7
PG 8
PG 5
PG 8
PG 2
PG 1
|
46,4
46,9
47,3
48,2
48,5
49,5
57,7
|
100 m
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
|
12
10
8
7
6
5
4
3
2
1
1
1
|
Jacek Szwed
Michał Proszkowiec
Mateusz Rodziewicz
Marcin Polak
Bartosz Sobczyński
Grzegorz Dobkowicz
Michał Burdziąg
Szymon Michalik
Robert Mastalerz
Tomasz Olejniczak
Łukasz Malicki
Maciej Faber
|
PG 2
PG 7
PG 4
PG 9
PG 2
PG 9
PG 7
PG 8
PG 8
PG 6
PG 5
PG 5
|
11,3
12,2
12,5
12,7
13,0
13,1
12,99
13,07
13,36
13,36
13,43
13,78
|
300 m
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
|
12
10
8
7
6
5
4
3
2
1
1
|
Piotr Kaczmarek
Oskar Pyszkowski
Yurij Chernega
Filip Majewski
Daniel Tychowicz
Daniel Baranowski
Tomasz Ciach
Wojciech Bator
Łukasz Gaj
Władysław Lyaszko
Emanuel Gawlas
|
PG 9
PG 8
PG 5
PG 4
PG 1
PG 1
PG 8
PG 9
PG 4
PG 2
PG 5
|
38,8
42,3
43,2
43,4
44,2
44,3
45,2
46,2
46,6
47,6
51,6
|
600 m
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
|
12
10
8
7
6
5
4
3
|
Radosław Domka
Phillip Garack
Łukasz Trojan
Kamil Raudzis
Damian Kotwica
Kacper Jaszczyszyn
Adam Bilik
Marcin Murawski
|
PG 8
PG 9
PG 5
PG 8
PG 6
PG 5
PG 9
PG 2
|
1;38,2
1;40,0
1;42,2
1;43,4
1;46,7
1;50,5
1;53,0
1;56,1
|
1000 m
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
|
12
10
8
7
6
5
4
3
2
1
|
Filip Stopiński
Patryk Stawicki
Manfred Kauczuk
Filip Załężny
Amadeusz Glapa
Łukasz Pardej
Damian Pogrzeba
Michał Borger
Dawid Schneider
Jakub Stefaniuk
|
PG 6
PG 8
PG 4
PG 5
PG 5
PG 8
PG 6
PG 9
PG 7
PG 7
|
3;01,8
3;06,7
3;10,4
3;16,7
3;18,6
3;21,0
3;23,0
3;24,5
3;34,8
3;40,4
|
2000 m
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
|
12
10
8
7
6
5
4
|
Grzegorz Kolanowski
Salama Hassona
Michał Dziepak
Dariusz Kozdrowski
Marek Kaszczyszyn
Sebastian Nowak
Sebastian Mańka
|
PG 4
PG 5
PG 1
PG 5
PG 4
PG 8
PG 8
|
6;47,7
6;48,0
6;48,3
7;06,6
7;15,6
7;26,3
7;34,9
|
SKOK W DAL
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
|
12
10
8
7
6
5
4
3
2
1
1
|
Oskar Gołaszewski
Krzysztof Mrzygłód
Bartosz Griszke
Michał Idziak
Filip Kobylański
Patryk Ferens
Piotr Puchała
Marcin Polak
Grzegorz Dobkowicz
Tomasz Pielenga
Adam Stańczyk
|
PG 8
PG 6
PG 5
PG 2
PG 1
PG 8
PG 4
PG 9
PG 9
PG 5
PG 7
|
5,39
5,10
5,06
5,06
5,03
4,94
4,87
4,61
4,54
4,27
3,80
|
PCHNIĘCIE KULĄ
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
|
12
10
8
7
6
5
4
3
2
1
1
|
Michał Baciński
Tomasz Malarski
Jakub Chuchmacz
Sylwester Morawiecki
Jakub Wojak
Daniel Klon
Andrzej Dżuła
Patryk Cienkuszewski
Piotr Puchała
Paweł Trawczyński
Mateusz Sawicki
|
PG 5
PG 5
PG 9
PG 1
PG 8
PG 1
PG 8
PG 4
PG 4
PG 6
PG 9
|
12,19
10,07
9,64
9,56
9,11
8,89
8,68
8,29
8,23
7,94
6,75
|
SKOK WZWYŻ
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
|
12
10
8
7
6
5
4
3
2
1
1
1
|
Jacek Szwed
Oskar Pyszkowski
Oskar Cudak
Adam Ciosek
Filip Majewski
Filip Kobylański
Kucharski Mateusz
Patryk Gładkowski
Mateusz Sawicki
Tomasz Pielenga
Michał Chochulski
Adrian Cekus
|
PG 2
PG 8
PG 8
PG 2
PG 4
PG 1
PG 7
PG 1
PG 9
PG 5
PG 7
PG 5
|
170
165
160
160
155
155
145
140
140
135
135
130
|
RZUT OSZCZEPEM
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
|
12
10
8
7
6
5
4
3
|
Adam Błaszkiewicz
Tomasz Olejniczak
Piotr Kaczmarek
Stanisław Makowski
Paweł Mielniczuk
Leon Kryszczyszyn
Patryk Cienkuszewski
Paweł Trawczyński
|
PG 8
PG 6
PG 9
PG 8
PG 9
PG 5
PG 4
PG 6
|
30,15
30,01
29,41
29,36
27,58
25,03
24,82
23,10
|
RZUT DYSKIEM
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
II
III
|
12
10
8
|
Adam Błaszkiewicz
Stanisław Makowski
Leon Kryszczyszyn
|
PG 8
PG 8
PG 5
|
22,10
14,40
13,38
|
SZTAFETA 4 X 100
MIEJSCE
|
PUNKTY
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
WYNIK
|
I
I
III
IV
V
VI
VII
|
12
10
8
7
6
5
4
|
Piotr Kaczmarek, Marcin Polak
Grzegorz Dobkowicz, Phillip Garack
Michał Idziak, Rafał Kowalski
Jacek Szwed, Bartosz Sobczyński
Mateusz Wilk, Bartłomiej Griszke
Adrian Cekus, Łukasz Malicki
Kamil Rodziewicz, Grzegorz Kolanowski
Filip Majewski, Piotr Puchała
Michał Proszkowiec, Michał Burdziąg
Mateusz Kucharski, Adam Stańczyk
Piotr Słupecki, Adam Chorążeczewski
Mariusz Turek, Patryk Głdkowski
Szymon Michalik, Łukasz Pardej
Patryk Stawicki, Patryk Ferens
|
PG 9
PG 2
PG 5
PG 4
PG 7
PG 1
PG 8
|
49,7
50,1
52,4
53,1
53,5
53,7
53,8
|
1. KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
DZIEWCZĘTA
MIEJSCE
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
|
SZKOŁA
PG 9 - 146,5
PG 1 - 111
PG 8 - 96
PG 5 - 85
PG 7 - 82
PG 2 - 56,5
PG 4 - 50
PG 6 - 49
|
PUNKTY
12
10
8
6
5
4
3
2
|
|