Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców |
|
|
|
Na hali "Okrąglak" odbyły się eliminacje i finały Mistrzostw Miasta Opola w piłce siatkowej
Skład naszej reprezentacji: T.Kostecki, M. Matczak, M .Fąferko, T. Ciach, P. Klasicki, B. Kunysz, R. Kurpiesz, D. Opacki, G. Podburaczyński
gr. A
|
PG 2
|
PG 1
|
PG 5
|
PG8 |
Pkt |
St. koszy |
Miejsce |
PG 2
|
X |
2:0 |
1:2 |
0:2 |
2 |
3:4 |
III |
PG 1
|
0:2 |
X |
0:2 |
0:2 |
0 |
0:6 |
IV |
PG 5
|
2:1 |
2:0 |
X |
0:2 |
4 |
4:3 |
II |
PG 8 |
2:0 |
2:0 |
2:0 |
X |
6 |
6:0 |
I |
FINAŁY:
PG 8 : PG 4 2 : 0
PG 8 : PG 5 2 : 0
PG 8 : PG 7 2: 0
I MIEJSCE GRATULUJEMY !!!!
Eliminacje wojewódzkie:
PG 8 : PG NYSA 2 : 0
PG 8 : PG K. KOŹLE 0 :2
PG 8 : PG LUBSZA 2 : 0
|
|
Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców |
|
|
|
w listopadzie na Hali " Gwardii" odbyły się eliminacje Mistrzostw Opola w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.
Skład reprezentacji: Pamela Święs, Natalia Olejnik,
miejsce V
Gr. B |
PG 7 |
PG 8 |
PG 1 |
Ilość punktów |
Stos. bramek |
Miejsce |
PG 7 |
X |
6:2 |
5:5 |
3 |
11:7 (+4) |
II |
PG 8 |
2:6
|
X |
3:10 |
0 |
5:16 |
III |
PG 1 |
5:5
|
10:3
|
X |
3 |
15:18 (+7) |
I |
Skład męskiej reprezentacji: Tomasz Szopa, Marek Kania, Paweł Mendyk, Adam Błaszkiewicz, Stanisław Makowski, Adam Badula, Adam Woźniak, Maciej Kamieniak, Kamil Nowaczyk, Bartłomiej Kunysz, Sebastian Jaromin.
Eliminacje:
Gr. B |
PG 9 |
PG 7 |
PG 8 |
Ilość punktów |
Stos. bramek |
Miejsce |
PG 9 |
X |
5:10 |
7:14 |
0 |
12:24 |
III |
PG 7 |
10:5 |
X |
6:9 |
2 |
16:14 |
II |
PG 8 |
14:7 |
9:6 |
X |
4 |
23:13 |
I |
Finał:
Wojewódzkie eliminacje:
Pg 8 : Pg Głogówek 16:9
Pg 8 : Pg Brzeg 15:18 |
Mistrzostwa Miasta Opola w PK_dziewcząt |
|
|
|
2010r na halii PG nr 9 w Opolu odbyły się eliminacje w piłce koszykowej dziewcząt.
Skład naszej reprezentacji: Oliwie Kędzia, Justyna Siemieniuk, Aleksandra Kamieniak, Pamela Święs, Natalia Olejnik, Julia Grala, Martyna Baron, Dominika Szymaniec
Gr. A
|
PG 8
|
PG 4
|
PG 6
|
PG 9
|
Pkt |
St. koszy
|
Miejsce |
PG 8
|
X |
9:13 |
4:20
|
14:14 |
3
|
27:47 |
III
|
PG 4
|
13:9 |
X |
6:15
|
24:6 |
5
|
43:30 |
II
|
PG 6
|
20:4
|
15:6 |
X |
17:8 |
6
|
42:18 |
I
|
PG 9
|
14:14
|
6:24 |
8:17
|
X |
3
|
28:55 |
IV |
Na sali gimnastycznej PG nr 1 w Opolu odbyły się eliminacje w PK chłopców.
Skład reprezentacji chłopców: Dominik Brandt,
gr. A
|
PG 8 |
PG 1
|
PG 7
|
Pkt |
St. koszy |
Miejsce |
PG 8
|
X |
18:6
|
12:19
|
3
|
40:35 |
II |
PG 1
|
16:18 |
X |
6:17
|
2 |
22:35 |
III |
PG 7
|
19:12
|
17:6
|
X |
4 |
36:18 |
I |
|
Mistrzostwa Opola w short – track’u drużynowo |
|
|
|
24.11.2010 na sztucznym lodowisku „Toropol” odbyły się Mistrzostwa Opola w short – track’u drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców
Skład damskiej drużyny:
Skład męskiej drużyny:
Zarówno Panie i Panowie uplasowali się na V miejescu
|
Mietrzostwa Miasta Opola w halowej piłce nożnej |
|
|
|
21.10.2010r na hali „ GWARDIA” przy ul. Kowalskiej odbyły się eliminacje Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców . Skład naszej reprezentacji: Amanda Krawczyk,
zajęłyśmy V miejsce
gr A |
PG 8 |
PG 4 |
PG 9 |
PG 5 |
Pkt |
St. bramek |
Miejsce |
PG 8 |
X |
1:2 |
1:2 |
5:0 |
3 |
7:4 |
III |
PG 4 |
2:1 |
X |
0:2 |
1:0 |
6 |
3:3 |
II |
PG 9 |
2:1 |
2:0 |
X |
1:1 |
7 |
5:2 |
I |
PG 5 |
0:5 |
0:1 |
1:1 |
X |
1 |
1:7 |
IV |
Skład reprezentacji chłopców:
zajęli V miejsce
GR. B |
PG 6 |
PG 2 |
PG 9 |
PG 8 |
Pkt |
St. bramek |
Miejsce |
PG 6 |
X |
1:2 |
2:0 |
0:0 |
4 |
3:2 |
II (+1) |
PG 2 |
2:1 |
X |
5:1 |
6:1 |
9 |
13:3 |
I |
PG 9 |
0:2 |
1:5 |
X |
3:5 |
0 |
4:12 |
IV |
PG 8 |
0:0 |
1:6 |
5:3 |
X |
4 |
6:9 |
III (-3) |
|
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w pływaniu dziewcząt i chłopców |
|
|
|
26 stycznia roku na basenie szkolnym PSP nr 5 w Opolu przy ul. Maj. Hubala 2 odbyły się
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w pływaniu dziewcząt i chłopców.
W rozgrywkach wzięło udział 5 opolskich publicznych szkół gimnazjalnych tj. PG 1, PG 5, PG 7, PG 8 i PG 9 (100 zawodników i zawodniczek ). W sztafecie 10 x 50m stylem dowolnym dziewcząt: I m-ce – PG 1, II m-ce – PG 7 i III m-ce – PG 9.
Natomiast w pływaniu sztafetowym chłopców I m-ce – PG 5, II m-ce – PG 9 i III m-ce – PG 8. |
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>
|
Strona 3 z 6 |