Today: Kwi 25, 2024

Designed by:

2016-2017
Piłka nożna dziewcząt finał PDF Drukuj Email

Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt odbył się 9 maja 2017r. na boisku "ORLIK" przy ul. Bielskiej, na os. Malinka. Skład naszej reprezentacji: J. Horbowy, A. Warzecha, A Bilnik, P. Michalska, Z Jadczuk, J. Paluch, P. Drożdż, M. Blach, A. Frydel zajęła II miejsce GRATULUJEMY !!!

Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych PDF Drukuj Email

W dniu 16 maja nasza szkoła brała udział w zawodach sportowych w Publicznym Gimnazjum nr 7, gdzie odbył się Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych O Puchar Dyrektora Szkoły.  Drużyna w składzie: Justyna Horbowy, Natalia Grosicka, Emilia Batóg, Wiktoria Wójcicka, Hanna Kowalczyk, Wiktoria Kowalczyk,  Wiktor Ciuśniak, Jakub Surmacz, Tadeusz Wencel, Szymon Kopera

ZAJĘŁA I MIEJSCE!!!

Gościem specjalnym na turnieju była wielokrotna reprezentantka Polski w piłce siatkowej Małgorzata Glinka, która opowiedziała o swojej karierze sportowej. Można było zadawać wiele pytań oraz porobić pamiątkowe zdjęcia.

Short track PDF Drukuj Email

W dniu 12 kwietnia 2017r. na sztucznym lodowisku "TOROPOL" w Opolu odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Short - tracku drużynowym. Skład : Maciej Fabiańczyk, Jakub Leśniak, Michał Zdun, Michał Mazur rezerwowy Robert Kuchnia.

Maciej Fabiańczyk został najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji indywidualnej

Pływanie indywidualne PDF Drukuj Email

W dniu 7 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu przy ul. Majora Hubala 2 na Basenie krytym odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców. Brawa i gratulacje dla zwycięzców!!!

Finały chłopców w piłce siatkowej PDF Drukuj Email

Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce chłopców rozegraliśmy 9 marca 2017r. w sali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 8 w Opolu gdzie zajęlismy I miejsce. Skład reprezentacji: M. Owczar, T. Wencel, Sz. Kopera, W. Ciuśniak, P. Kosek, D. Zaremba, G. Macina, P. Rospondek, J. Surmacz, G. Szczepański, K. Szpryngiel.

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt PDF Drukuj Email

Finał Mistrzostw Opola Szkół Gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt odbył się 8 lutego 2017r. w sali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 10 w Opolu przy ul. Pułaskiego 3.Nasza drużyna w składzie: Kinga Cebula, Sylwia Piechaczek, Wiktoria Wojnar, Wiktoria Kowalczyk, Hanna Kowalczyk, Julia Paluch, Wiktoria Wójcicka, Batóg Emilia, Grosicka Natalia  zajęła 4 miejsce Gratulujemy !!!

Piłka nożna halowa chłopcy PDF Drukuj Email

Dnia 10.11.2016 reprezentacja naszej szkoły w halowej piłce nożnej walczyła w finale Mistrzostw Opola, które odbyły się w PG 7 w Opolu. Po zaciętej walce ulegliśmy tylko gospodarzom turnieju zajmując  II miejsce. Za naszą drużyną zostały sklasyfikowane PG 9 i PG 5. Reprezentowali nasBłażej Sapielak, Wojtek Aniszewski, Michał Dziwański, Damian Starczyk, Dawid Zaremba, Jakub Surmacz, Wojtek Danielak, Michał Zdun, Darek Domański, Tadeusz Wencel.

Piłka nożna halowa PDF Drukuj Email

W dniu 8 XI 2016r  odbył się  finał w halowej piłce nożnej dziewcząt. Nasza drużyna po zaciętej walce zdobyła trzecie miejsce wygrywając z PG1 2:0, PG7 3:3, PG4  1:2. Skład naszej drużyny: A.Warzecha, P.Drożdż, J.Horbowy, P. Michalska ,M.Mastalerz, M. Blach, A. Bilnik, A. Gabriel,W. Kowalczyk,J. Paluch. Gratulujemy !!!!

Unihokej dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia 03.10.16 na sali gimnastycznej PG nr 1 w Opolu zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Opola w unihokejudziewcząt. Nasza drużyna w skłądzie: Bilnik Aleksandra, Blach Maja, Drożdż Pamela, Horbowy Justyna, Kowalczyk Wiktoria, Mastalerz Milena, Michalska Patrycja, Paluch Julia, Walecko Julia, Warzecha Aleksandra, Gabriel Aleksandra po bardzo wyrównanym meczu i dzięki karnym zajęły III miejsce.

Badminton - dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia 21.10.2016 na sali gimnastycznej w PG 8 odbyły się Mistrzostawa Miasta Opola Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym dziewcząt. Nasza drużyna w składzie : Justyna Horbowy, Milena Mastalerz, Natalia Grosicka

Zajęła IV miejsce GRATULUJEMY !!!!

Unihokej chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 23.10.16r na sali gimnastycznej PG nr 1 w Opolu zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Opola w unihokeju . Nasza szkoła w składzie : M. Fabiańczyk, R. Kuchnia, T. Wencel, J. Leśniak, M. Mazur, Sz. Kurkowiak, M. Owczar, M. Zdun, K. Szpryngiel, J. Przebinda, Ł. Wyrambik, T. Malaka